Nad jeziorem

Nurkowania wrakowe to nasza pasja ale nie tylko morską przygodą żyjemy. Ilekroć pogoda nie sprzyja, jedziemy nad jeziora..

 

Bywamy na Raduńskim i na Wdzydzach. Czasem na kilka dni jedziemy dalej nad Hańczę albo nad Czarnogłowy albo robimy rajd po kamieniołomach na południu. Zaglądamy na kaminiołomy do krajów ościennych. A na codzień lubimy poćwiczyć na J. Białym (Grzybno) czy Głębokim (Żukowo).

 

Zapraszamy na nasze nurkowania. Można się do nas przyłączyć. Można liczyć na nasze wsparcie na brzegu, podpowiedź i radę. Można znaleźć partnura... Można wziąć udział w naszych warsztatach nurkowych lub kursie nurkowym. Służymy podpowiedziami sprzętowymi i serwisowymi. Wreszcie, jeśli jeszcze nie nurkujesz - możesz spróbować swoich sił w ramach tzw. nurkowego intro... Spróbuj - zapraszamy!

 

   

 

W naszym kalendarium zawsze znajdziesz informacje, gdzie planujemy nurkować. Jeśli chcesz wziąć udział w organizowanych przez nas warsztatach, kursie lub intro - zadzwoń wcześniej i uzgodnij z nami nurkowanie... jęlsi chcesz się po prostu przyłączyć też daj znać.