Kurs nurkowy

Nurkowanie stało się formą wypoczynku i rekreacji dostępną niemal każdemu. Jeśli nie boisz się wody, spróbuj swoich sił. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać mejla. Opowiemy o szkoleniu, wyjaśnimy wątpliwości, wybierzemy taką formę nauki, która Ci najbardziej odpowiada...


Kursy nurkowe organizujemu systematycznie przez cały rok. Szkolenie trwa kilka dni. Można je przejść w trybie ciągłym, tzn. dzień po dniu lub rozłożyć w czasie na kilka tygodni. Jest to kilkanaście godzin zajęć teoretycznych oraz ćwiczenia na pływalni i zajęcia na akwenach otwartych. Latem możliwe jest przeprowadzenie całości zajęć praktycznych w jeziorze (ew. w morzu).


Nie trzeba się martwić o sprzęt nurkowy. Z wyjątkiem sprzętu osobistego (tzw. ABC: maska, fajka i płetwy), który zawsze warto mieć własny (dopasowany i właściwie dobrany do indywidualnych potrzeb) - całą resztę dostarczymy na czas kursu. (służymy radą przy wyborze i zakupie sprzętu)


Istnieje wiele międzynarodowych organizacji nurkowych, które nadają uprawnienia nurkowe, czyli tzw. certyfikat nurkowy (uznawany powszechnie na całym świecie). Jeśli za radą i namową znajomych chcesz się szkolić w konkretnej organizacji, to oferujemy zajęcia w systemie PADI, CMAS i IANTD. Mimo pewnych różnic programowych zasady są te same: wykłady i ćwiczenia w wodzie, a po pomyślnym ukończeniu kursu - certyfikat nurkowy.


Od chwili ukończenia kursu zapraszamy na wspólne nurkowania klubowe. Nurkujemy na wrakach Bałtyku. Każdy znajdzie tu coś na swoje siły i dowolne głębokości.  Jesli pogoda nie dopisuje, to co weekend jesteśmy nad jeziorem... poza sezonem letnim organizujemy też stałe cotygodniowe zajęcia basenowe, na których można po prostu popływać albo doskonalić swoje umiejętności nurkowe... ZATEM ZAPRASZAMY do NASZEGO KLUBU NURKOWEGO!

INFORMACJE O SZKOLENIACH - KRZYŚ 794 999 306