Nurkowania na pozycjach w okolicy Władysławowa 19-20.05.2015

 

NURKOWANIA I SPRAWDZANIE POZYCJI W KOLICY WŁADYSŁĄWOWA 19-20.05.2015

 

Zapraszam na pokład M/Y Safira na nurkowania w przedziale głębkości 50-80m. Nurkujemy w pasie od Władysławowa do Jastarni od strony pełnego morza. W planie mamy obnurkować kilka pewnych pozycji oraz posprawdzać kilka nowych.Niektóre zapewne okażą się mało atrakcyjne ale z kilkoma wiążemy spore nadzieje.Ostateczne decyzje podejmować będziemy na bieżąco w zależności od obrazu na echosondzie, pogody oraz decyzji samych nurków. Planujemy podzielenie się na zespoły i wykonanie dziennie nurkowań na 3-4 wraki. Zaproszenie jest skierowane do nurków technicznych z uprawnieniami min NORMOXIC TMX.

Zakładamy że każdy wykona min jedno nurkowanie dziennie. Wszystko będzie zależne od sytuacji na morzu ale jest duża szansa dobrego nurrra!!

 

 

Nurkowania odbędą się z pokładu M/Y Safira - łodzi przystosowanej na potrzeby nurkowań technicznych. Jest ona wyposażona w windę nurkową i posiada duże zaplecze dla nurków oraz bank gazów i sprężarkownię. M/Y Safira zapewnia duży komfort socjalny dla osób nurkujących z jej pokładu. Do dyspozycji są dwie mesy, dwie toalety i dwa prysznice. Jednostka dysponuje 16 kojami oraz oferuje pełne wyżywienie podczas rejsu. W obszernej ładowni można suszyć sprzęt po nurkowaniu a  warsztat umożliwia drobne bieżące naprawy. Po nurkowania  zapraszamy do wypoczynku na obszernym pokładzie a spragnionym słońca i widoków proponujemy pokład słoneczny. W ostatnim czasie udoskonaliliśmy odbieranie nurków spod boji i odbywa się to specjalnie skonstruowaną platformą ciągniętą za pontonem co pozwala znacznie zaoszczędzić czas i ogranicza manewrowanie jednostką

 

 

 

Szacowany koszt imprezy to 350 pln/osoba za dzień nurkowy przy założeniu że grupa nurków to 14 osób

zainteresowanych zapraszam do kontaktu 

Krzysiek     mail:      krzysiek@olowianke .eu     tel. 794 999 306

Sebastian   mail:     sebastian@divespot.pl       tel. 505 050 740

Tomek        mail:       t.trojanowicz@op.pl           tel. 602 241 012